מסיבת משקפיים

אמא של עומר 12,710
מסיבת משקפיים

לאחר הביקור אצל דניאל מאופטיקיד הבנו סופית שעלינו לעשות משהו גדול על מנת שעומר יסכים להרכיב את המשקפיים, משהו שיגרום לו להיות בטוח בעצמו אל מול הילדים האחרים בגן. קיבלנו את הצעתו של דניאל לערוך מסיבת משקפיים, מסיבה שהכל יהיה סביב עומר ומשקפיים. עוגה בצורת משקפיים, משקפי קרטון לילדים ועוד הכנות למסיבה. תיאום המסיבה עם הגננות בגן ואף תיאום עם נילי המנגנת שתשתלב במסיבה.
- הכנת עוגה בצורת משקפיים 
  (שני עיגולים מחוברים בחתיכת עוגה)
- הכנת כתר מלך עם משקפיים קטנות בקצותיו
- הכנת משקפיים מקרטון לכל הילדים בגן
- הכנת ספר משקפיים של המשפחה של עומר, 
  בספר תמונות של כל אחד מבני המשפחה מרכיב 
  משקפיים
- הכנת ספר משקפיים של המשפחה של עומר, 
  בספר תמונות של כל אחד מבני המשפחה מרכיב 
  משקפיים
- הכנת ספר ובו סיפור מעניין אודות משקפים מסוגים שונים
- הכנת בלונים ועליהם מצוירים פרצופים ממושקפים
- הכנת בובות גרביים עם משקפיים
- הכנת עוגיות בצורת משקפיים
- הכנת בובות גרביים עם משקפיים )הברווזים של הסבתא של אפריים)
- הגננת קנתה משקפי ילדים מפלסטיק ואף ביקשה מההורים להביא לגן משקפיים ישנות.
 

המסיבה
יום המסיבה נקבע ליום הראשון בו עומר יגיע עם משקפיים לגן, זאת לאחר מספר ימי הסתגלות בבית בהם עומר לא שש להרכיב אותם. ביום המסיבה הגן קושט בבלונים ותמונות של אנשים עם משקפיים ובנוסף שלט בצורת משקפיים עליו היה כתוב מסיבת המשקפיים של עומר. המסיבה התחילה בהסבר של הגננת על המשקפיים החדשות ולעומר הוענק כתר. לאחר הקראת הסיפורים התקיימה הצגת בובות של הברווזים של אפריים שקיבלו משקפיים. כל ילד קיבל והרכיב זוג משקפי קרטון, חלק מהילדים אף סירבו בהמשך להוריד את המשקפיים.
לאחר מכן, הצטרפה הגננת והפעילה את הילדים בשירים וריקודים תוך שימת דגש על כך שזו מסיבת המשקפיים של עומר. והצגת עוגת המשקפיים המיוחדת . הילדים הוזמנו לשולחן התכבדו בעוגה.
 

לסיום - עומר הרכיב משקפיים לאורך כל מסיבת המשקפיים, ומאותו יום החל להרכיב את המשקפיים באופן סדיר בבית ובחוץ. המסיבה הצליחה מעבר למשוער ומטרת הרכבת המשקפיים הושגה. הוכחה נוספת להצלחת המסיבה קיבלנו לאחר ששמענו מההורים האחרים שילדיהם ביקשו להרכיב משקפיים. אנו מודים מקרב לב לדניאל שהמליץ לנו לחגוג במסיבה גדולה בגן את קבלת המשקפיים.

 

אופטיקיד מומחים בהתאמת משקפיים לילדים משנת 1994