אופטיקיד-אופטיקה לילדים משנת 1995

אופטיקיד-אופטיקה לילדים משנת 1995

ביקור באופטיקיד עונה באופן מיידי ומקצועי על הצורך הרפואי, האופטי והאסתטי בהתאמת משקפיים לילדים ובדיקות עניים לילדים, אך מעבר לכך יש בחנות האופטיקה לילדים הראשונה בישראל זו התייחסות לאישיות הילד בכללותה, ובתחום האופטיקה לילדים זוהי תופעה חדשה, מקורית ומיוחדת במינה....
רשת אופטיקיד הוקמה בשנת 1995 תוך מחשבה והשקעה רבה בילד ובצרכיו.
הסניפים מעוצבים כממלכה של ילדים: הקירות מצוירים, ישנו מגוון של אפשרויות משחק, הרהיטים מותאמים למידותיו של הילד – כל אלה יוצרים אווירה נעימה ונוחה,  המבטיחה חוויה חיובית ומקצועית של התאמת משקפיים לילדים.
באופטיקיד ניתנת תשומת לב רבה לכל פרט, מתוך התייחסות לטווח הריכוז הקצר של הילד ולתהליך ההסתגלות הפסיכולוגי הכרוך בהרכבת משקפי ראיה.

המגוון הרחב והמודרני הנמצא באופטיקיד, מהמותגים המובילים בעולם, ובמבחר הגדול ביותר למשקפיים לילדים הקיים בארץ, מאפשר לילד לרכוש זוג משקפיים שיהוו עבורו אלמנט קישוטי ואופנתי ואולי אף מקור לגאווה. מסגרת מחמיאה ואטרקטיבית יכולה אף לתרום לחיזוק מעמדו החברתי של הילד.

באופטיקיד אנו ממליצים להורים לערוך לילדים הצעירים "מסיבת משקפיים", כעוד אלמנט המשלים את תהליך ההסתגלות החיובי. "מסיבת משקפיים" כזו מסייעת ליצור בסביבתו היומיומית של הילד אוירה אוהדת ומתן לגיטימציה להרכבת משקפיים.
בנוסף לרעיון "מסיבת המשקפיים" יקבלו אצלנו ההורים טיפים מקוריים ויעילים, העוזרים בהתמודדות היום יומית.

באופטיקיד כל חברי קופות החולים, מקבלים הטבה של 600 ש"ח בקניית מסגרת ועדשות. ניתן להשתמש בהטבה זו פעמיים בשנה.